Забавният форум

Добре Дошли!
Писането от гостите е разрешено, но ако желаете да ползвате пълните функции на форума, е нужна кратка и безплатна регистрация, също така може да ползвате и регистрацията си във Facebook!
Приятен престой!
vicove.foruma.biz team

Join the forum, it's quick and easy

Забавният форум

Добре Дошли!
Писането от гостите е разрешено, но ако желаете да ползвате пълните функции на форума, е нужна кратка и безплатна регистрация, също така може да ползвате и регистрацията си във Facebook!
Приятен престой!
vicove.foruma.biz team

Забавният форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Забавният форум

Само за хора с чувство за хумор!


    Честит 8-ми Март на всички дами

    avatar
    noname
    Aдминистратор
    Aдминистратор


    Male Leo Брой мнения : 360
    Регистриран на : 25.02.2011
    Възраст : 35
    Местожителство : Стара Загора

    Честит 8-ми Март на всички дами Empty Честит 8-ми Март на всички дами

    Писане by noname Вто Мар 08, 2011 10:39 am

    8-ми Март празник на всички жени!

    Жената започва да пише своята книга на живота още от първия си дъх.
    Жената-начало на толкова значими неща от живота.
    Единствено тя може да започна да пише началните страници на книгата на някой друг.
    Тя - опората сутрин и вечер.
    Тя - денонощният шофьор на повикване.
    Тя - жената,винаги претичваща се на помощ всеки път,когато любимите й за нея хора имат нужда.
    "Майка" другото достойно за произнасяне име на Жената."Майката" издържаща на всякакъв товар на плещите си.
    "Майка Жена" кратки думи носещи в себе си едновременно загатка и отговор.Думи разпалващи огъня,страстта на мъжа и потушаващи болките на всички.
    Жената - тя е тази която говори с мълчанието си. Погледнеш ли я виждаш душата и сърцето й пълни с обич, любов в които винаги има място за още.
    Майка нуждаеща се единствено да види усмивката на детето си.
    Не сещаща ни студ ни глад.
    Сееща дърво,по чийто клони ще се качват децата й.
    Очите й - носещи сигурност и доверие, ръцете й - погълващи всички, устните й - извайващи лица с целувки.
    "Майка" бореща се в трудния живот.
    "Майка" удряла се многократно в студените стени на този свят. Поправяща винаги счупените играчки и разбитите детски сърца. Думите й даващи подкрепа и крила на мъжа и на детето.
    Тя е тази, която показва първата пеперуда и първата дъга.Тя придава смисъл и осветяваща пътя на мъжа.
    Честит празник на всички Жени.Благорим Ви ,че ви има!

      В момента е: Чет Май 02, 2024 3:05 pm