Забавният форум

Добре Дошли!
Писането от гостите е разрешено, но ако желаете да ползвате пълните функции на форума, е нужна кратка и безплатна регистрация, също така може да ползвате и регистрацията си във Facebook!
Приятен престой!
vicove.foruma.biz team

Join the forum, it's quick and easy

Забавният форум

Добре Дошли!
Писането от гостите е разрешено, но ако желаете да ползвате пълните функции на форума, е нужна кратка и безплатна регистрация, също така може да ползвате и регистрацията си във Facebook!
Приятен престой!
vicove.foruma.biz team

Забавният форум

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Забавният форум

Само за хора с чувство за хумор!


    10-те Най-идиотски реплики след секс

    avatar
    noname
    Aдминистратор
    Aдминистратор


    Male Leo Брой мнения : 360
    Регистриран на : 25.02.2011
    Възраст : 35
    Местожителство : Стара Загора

    10-те Най-идиотски реплики след секс Empty 10-те Най-идиотски реплики след секс

    Писане by noname Чет Мар 24, 2011 10:31 pm

    10. Е, как беше? Абсолютно никога не задавайте този въпрос! Ако сте се изложили ще изглеждате жалки, ако сте се справили добре ще се покажете егоцентрични, и в двата случая - да бяхте си замълчали.

    9. От къде си научил/научила всичко това? Какво, за Бога, ви интересува, къде гаджето ви е получило сексуалното си образование? Ако се интересувате от предишни връзки е едно, но да нахалствате за подробности в леглото е под всякаква критика.

    8. Презерватива здрав ли е? Да, здрав е, иначе и двамата до сега да сте го забелязали. Ако изпитвате съмнения, станете и проверете сами, но не вкарвайте излишни паранои.

    7. Трябва да проведа едно обаждане. Точно сега ли? Говоренето по телефона е изключително дразнещо, а в такъв момент е просто недопустимо.

    6. Разкажи ми повече за себе си. Голяма глупост е да кажете такова нещо след секс, защото официално заявявате, че с партньора ви не знаете нищо един за друг.Щом искате да го/я опознаете, дайте си малко време като двойка. А, ако е било секс за една нощ, само усложнявате положението с този въпрос.

    5. Наистина ли свърши? Да, за съжаление, това е типично мъжки въпрос. Първо показвате се много неуверени, второ да не мислите, че ако е симулирала наистина ще си признае и трето - шансовете да е получила истински оргазъм за едно към три, сами си правете извода.

    4. Ооо, напомняш ми, когато веднъж го правих на една екскурзия и...Ако искате никога повече да не правите секс с този човек, давайте в същия дух. Няма нищо по-досадно от това да си в леглото с някой и той/тя да започне да ти пее за минали похождения.

    3. Извинявай, ще ми донесеш ли една чаша вода? Не, няма. Ако не забелязваш сега съм без дрехи и уморен/а. Това, че сме правили секс, не значи, че трябва да ти слугувам - като си жаден, вземи си вода сам.

    2. Може ли да остана малко сам/сама? А аз къде да отида? Под леглото да се скрия? Ако имаш нужда от пространство, стани, иди на терасата и изпуши една цигара или пък си вземи душ. Но не ми го навирай така в лицето - обидно е.

    1. За какво мислиш? Има само една дума за тази реплика и тя е култова! Слагаме я на първо място, защото смятаме, че бие всички точки по идиотизъм. Всички над 16 години знаят, че след секс човек много не мисли, истината е, че обикновено или му се спи, или е гладен. Третата опция е още да му се прави секс, но тогава приказките са излишни.

      В момента е: Чет Май 02, 2024 3:05 am